Nigdy to mi się nie zmieni. I to zdjęcie jest dla mnie jednym z takich idealnych materaiłów dowodowych. Od ZAWSZE twierdzę, że nie ma to jak polskie plaże – nasze złote plaże nad Bałtykiem z pasmem wydm i sosen w tle. Fotogrfaia została wykonana 9 maja br w Dębkach i pokazuje kwintesencję rodzimego wybrzeza w wiosenny słoneczny dzień. Jestem zachwycona.
Fot. Kasia Foigt / Dębki maj 2026