Ostatnie migawki z zimowego Jarosławca

To już z pewnością ostatnie migawki z wybrzeża w charakterze zimowym. Fotografie postały 21 lutego br., ale mamy już niemal miesiąc później i wiosna za oknem pomału się rozkręca. Za 3 dni przybędzie już tak na dobre i pożegnamy porę roku zimę! Nareszcie! Zbyt długo było zimno i zbyt wiele śnegu tej zimy. Ja osobiście tęsknię do ciepłych zim. Śnieg nie jest mi do życia potrzebny na co dzień.

Poniżej - wciąz w remoncie - latarnia w Jarosławcu.

Fot. Lidia Czuper / luty 2026


Zdjęcie na niedzielę - 1 marca 2026

Na 1 niedzielę marca wciąż jeszcze zimowe klimaty znad morza. To widok na wieżę latarni Jarosławiec w II połowie lutego br.

Fot. Lidia Czuper / 21 luty 2026


Privacy Preference Center