Zdjęcie na niedzielę - 17 maja 2026
Nigdy to mi się nie zmieni. I to zdjęcie jest dla mnie jednym z takich idealnych materaiłów dowodowych. Od ZAWSZE twierdzę, że nie ma to jak polskie plaże - nasze złote plaże nad Bałtykiem z pasmem wydm i sosen w tle. Fotogrfaia została wykonana 9 maja br w Dębkach i pokazuje kwintesencję rodzimego wybrzeza w wiosenny słoneczny dzień. Jestem zachwycona.
Fot. Kasia Foigt / Dębki maj 2026
Zdjęcie na niedzielę - 3 kwietnia 2022
Czyż może być piękniejszy widok wiosny nad morzem niż lazur nieba, plaża i morze a na pierwszym planie budząca się po zimie do życia przyroda?
Fotografia powstała w Dębkach na krótko przed nadejściem kalendarzowej wiosny. Takie dni nad morzem są równie wspaniałe jak te letnie.

Fot. Kasia Foigt / Dębki 17 marca 2022
Zdjęcie na niedzielę - 8 kwietnia 2018
Przedwiośnie nad polskim morzem czyli marcowa plaża w Dębkach. Więcej zdjęć Kasi z wybrzeża na facebooku: https://www.facebook.com/Kasia-Foigt-Fotografia-Nadmorska-536794559730583/

Fot. Kasia Foigt / marzec 2018


